Twój koszyk jest pusty
polski
Szybki kontakt

63 240 76 6663 240 76 66

Napisz wiadomośćNapisz wiadomość

KontaktKontakt

 Wydawnictwo Ibis

Wydawnictwo Ibis debiutowało jesienią 2007 roku, wprowadzając na rynek kilkanaście tytułów i zarazem inicjując kilka serii wydawniczych dla dzieci w różnym wieku. Obecnie mamy w naszej ofercie blisko 600 tytułów. 

Specjalizujemy się w polskiej literaturze dziecięcej. Wydawnictwo Ibis co roku publikuje  kilkadziesiąt nowych  książek, które przeznaczone są przede wszystkim dla dzieci i młodzieży. Największą popularnością cieszą się: bajki, albumy, książki popularnonaukowe, słowniki, encyklopedie i lektury szkolne. W ofercie pojawiają się także kolorowanki, pomoce naukowe, książki edukacyjne, a ostatnio także puzzle, które spotkały się z dużym zainteresowaniem naszych odbiorców. Wśród autorów publikacji pojawiają się zarówno klasycy, jak i znani współcześni autorzy; na stałe współpracujący z Wydawnictwem, np. A. Nożyńska-Demaniuk,  M. Jarocka czy P. Szymanowski. Czytelnicy cenią sobie autorów zdjęć (m.in. J. Majcher), a także ilustratorów (m.in. M. Goździewicz, A. Michalska-Szwagierczak, M. Szal). W naszym sklepie znajdą Państwo nowości wydawnicze, a także wznowienia najbardziej poczytnych tytułów.

W każdą naszą publikację wkładamy wiele serca i pracy. Wiemy, że na książkach dla dzieci zasługują na wszystko, co najlepsze nie można oszczędzać, dlatego staramy się, aby nasze tytuły były wydawane w starannej szacie graficznej i wydrukowane z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów. Wiemy też, że kultura zaczyna się już od dziecka, dlatego staramy się, aby nasze książki były dopracowane redakcyjnie, a jednocześnie, aby spełniały funkcję dydaktyczną – stanowiły nieodzowną pomoc zarówno dla rodziców, opiekunów, jak i nauczycieli. Uważnie słuchamy głosów naszych małych Czytelników, jak również ich rodziców i staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom: w wyborze tematów naszych publikacji, co do jakości ilustracji, ujęcia problemu… Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i propozycje z Państwa strony, które można przesyłać na adres: sklep@wydawnictwoibis.pl

Zapraszamy w podróż z naszymi książkami do niezwykłej Krainy Czytania, do której drzwi pozostają zawsze otwarte, parafrazując myśl nowożytnego francuskiego filozofa Kartezjusza: Czytam, więc jestem!

Redakcja Wydawnictwa Ibis

© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®